Завод ЗБК №1 виготовляє весь спектр бетонів ( важки бетони, легкі бетони, спеціалізовані бетони) а також всі види будівельних розчинів. Бетони та розчини доставляються безпосередньо на об'єкти будівництва. Виробничі потужності завода ЗБК №1 дозволяють одночасно відпускати з автоматичних комп'ютеризованих ліній до 7-ми автобетонозмішувачів та 2-х самоскидів . Потужність виробництва складає до 40000 м3 в місяць. Річний об'єм по відпуску товарних бетонів  та розчинів складає біля 240 тисяч м3.
   Завод ЗБК №1 виготовляє та будує на базі серії "Т" 16-ти та 22-х поверхові будинки, це зовнішні та внутрішні стіни, плити перекриття . Готовий об'єм складає 90 тис. м2 житла або 65 тис. м3 продукції.
   Також завод ЗБК №1 виготовляє в рік біля 80 тис. м3 продукції широкого асортименту для індивідуального будівництва: палі, фундаментні блоки та стрічкові фундаментіи, плити перекриття, перетинки, огорожі, вентиляційні блоки, об'ємні шахти ліфтів, сходові марші , сходові площадки, теплові камери та багато іншого.
    З 2007року на зваоді ЗБК №1 було налагоджено виробництво стінових панелей з керамзитобетону ( пазогребневі керамзитобетонні панелі ). Потужніть лінії складає до 48000 м2 на рік.  Стінові панелі широко застосувуються при будівництві монолітно - каркасних і цегляних будинків для зведення міжкімнатних та міхквартирних сті.
   Будівельно-монтажне управління, створене на базі заводу ЗБК №1, виконує весь спектр будівельних та монтажних робіт таких як  монтаж панельних будинків, будівництво цегляних будинків,  будівництво монолітно-каркасних будинків, електромонтажні роботи, сантехнічні роботи, благоустрій території, та всі інші роботи що потрібні в будівництві житла.