___________________________________________________________________________________

 ПрАТ «ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ №1» на сьогоднішній день виробляє широкий спектр продукції з бетону та залізобетону. Виробничі потужності заводу дозволяють у найкоротший термін виготовити необхідну для забезпечення потреб замовника кількість продукції. Лінії з виробництва бетонів та будівельних розчинів дозволяють виробляти всі існуючі марки бетонів та розчинів. Виробничі потужності заводу ЗБК №1 дозволяють забезпечити виробництво всіх типів залізобетонних виробів та конструкцій. Асортимент продукції  задовольнить потреби найвибагливіших замовників. 

 Контроль якості продукції здійснюється у виробничій лабораторії заводу з використанням сучасних засобів вимірювання та випробувального обладнання. Продукція заводу ЗБК №1 відповідає всім стандартам, що підтверджено сертифікатами відповідності Державної Системи Сертифікації УкрСЕПРО.

 Враховуючи великий досвід роботи та виробничі потужності, завод пропонує замовникам комплекс послуг на всіх етапах співробітництва, а саме: виготовлення складних залізобетонних виробів за індивідуальним проектом та по ескізам замовника, сертифікація; гарантія отримання виробів надійної якості та вчасної доставки на об'єкти будівництва; консультації спеціалістів; доставка бетону та розчину; проектні та монтажні роботи; доставка залізобетонних виробів.